EnglishDeutschРусский

26 березня об 11.00 відбудеться засідання Комітету ВР з питань запобігання і протидії корупції

Доповідь про питання безпеки авіації України, причини та наслідки корупції в авіаційній сфері України – наслідок спільної роботи експертів галузі та борців з корупцією.

За висновками експертів колапс галузі спричинили:

• Ігнорування вимог Повітряного кодексу України з боку Державіаслужби. 
• Цинічне невиконання наказів Міністерства інфраструктури та системне блокування його діяльності, реальний зрив інвестицій. 
• Порушення двосторонніх Угод між Урядами різних країн про повітряне сполучення та гальмування приєднання України до європейського авіаційного простору.
• Абсолютний правовий нігілізм та професійна непридатність керівництва Державіаслужби.

Все це призводить до втрати державного контролю і управління авіаційним транспортом України, монополізації ринку авіаперевезень на користь однієї компанії. Як наслідок – постраждають пасажири-громадяни України.

До участі у засіданні комітету запрошені:

• Міністр інфраструктури.
• Заступник Міністра внутрішніх справ.
• Представник прокуратури України.

Засідання комітету відбудеться в актовому залі Комітету ВР з питань запобігання і протидії корупції, Садова, 3,  поверх 3.

Як один із учасників засідання Асоціація підприємств авіаційної галузі України має можливість акредитувати журналістів для участі у засіданні.

Акредитація: Ірина Ткаченко, 093-019-88-24, press@dieslovo.com.ua

Комітет Верховної Ради з питань запобігання і протидії корупції створений для формування та реалізації
 антикорупційної політики; проведення антикорупційної експертизи законопроектів, поданих суб’єктами права законодавчої ініціативи; запобігання та протидія корупції;  запобігання корупції в діяльності юридичних осіб; запобігання та врегулювання конфлікту інтересів; виконання правил етичної поведінки на публічній службі; фінансового контролю стосовно осіб, уповноважених на виконання функцій держави та місцевого самоврядування. У віданні Комітету також знаходиться відслідковування несення відповідальності за вчинення корупційних правопорушень та правопорушень, пов’язаних з корупцією; правове регулювання діяльності Національного антикорупційного бюро; правове регулювання діяльності Національного агентства з питань протидії корупції; діяльність інших правоохоронних і державних органів в частині їх повноважень у сфері запобігання та протидії корупції;  державний захист осіб, які надають допомогу в запобіганні і протидії корупції.