EnglishDeutschРусский

пікетування Міністерства інфраструктури України

3 березня більше трьохсот представників громадськості зібралися на пікетування Міністерства інфраструктури України з вимогою врятувати авіаційну галузь від руйнування. Працівники авіапідприємств та пасажири обурені антидержавницькою діяльністю діючого Голови Державіаслужби України, звернулися до керівництва профільного Міністерства з вимогою звільнити  Д.Антонюка від займаної посади та провести справедливий конкурс на посаду директора аеропорту «Бориспіль».

Асоціація підприємств авіаційної галузі України, громадська організація «Автомайдан» «Антикорупційний комітет Майдану» та політична партія «Демальянс» неодноразово намагалися привернути увагу до шкоди, яку своїми корумпованими діями наносить авіаційній галузі  Д.Антонюк. Розібратися у ситуації вимагали і Міжфракційне об’єднання «Депутатський контроль» та політична партія «Самопоміч», але, попри очевидну невідповідність посаді, Д.Антонюк продовжує її займати. 

Крім вищеназваних громадських та політичних організацій у пікеті взяли участь працівники наземного обслуговування аеропортів «Жуляни» та «Бориспіль». Люди принесли до Міністерства шини, не для того, щоб їх палити, а як символ волі громади. Також представники «Автомайдану» підготували «передачу» з сухарями для  Голови Державіаслужби Антонюка на знак того, що його корупційна діяльність заслуговує на кримінальну відповідальність.

 «Авіаційна громадськість била на сполох ще у листопаді минулого року за цей час пан Антонюк лише поглибив кризу галузі на догоду одній авіакомпанії та на шкоду державі, людям, – зазначив голова Асоціації підприємств авіаційної галузі України Микола Марченко. – З кожним днем перебування його на посаді ситуації погіршується з катастрофічною швидкістю. Або Антонюка буде звільнено з займаної посади, або він «звільнить» всіх українців від можливості літати закордон». 

За результатами пікетування представники громадських організацій та авіаційних профспілок були запрошені заступником Міністра інфраструктури Володимиром Омеляном для обміну думками. В. Омелян підкреслив, що вирішення долі Голови Державіаслужби є виключною прерогативою Прем’єр-міністра  України.